Vietnes www. ezermala1.lv lietošanas noteikumi

 

Šī interneta vietne ir vērsta uz vairumtirdzniecības darījumu veikšanas laika optimizāciju, kas var tikt noslēgti starp SIA ‘’Ezermala 1’’ un komersantiem (saimnieciskās darbības veicējiem), kas reģistrējušies vietnē www.ezermala1.lv.

 

Kā reģistrēties www. ezermala1.lv?

Izvēlēties pogu - Jauns lietotājs, aizpildiet visus prasītos laukus ar nepieciešamo informāciju. Uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, kad esat reģistrēts.

 

Kā ielogoties sistēmā? 

Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli - apstipriniet to ar pogu ieiet. Pēc ielogošanās būs redzams komersanta nosaukums vai saimnieciskās darbības veicēja vārds, uzvārds.

 

Kā atrast vajadzīgo preci?

* Var izmantot meklēšanas pogu, ievadot visu vai daļu no preces nosaukuma, un sistēma atlasīs visas preces, kuru nosaukumā ir Jūsu ievadītie simboli.

* Var izmantot preču sadalījumu pēc grupām un apakšgrupām.

 

Kā pasūtīt vajadzīgo preci?

Preci var pasūtīt tikai reģistrēti lietotāji un ielogojoties sistēmā. Atrod vajadzīgo preci, tad labajā pusē lodziņā norāda nepieciešamo skaitu un spiež pogu pasūtīt – V.

 

Kā apskatīt un apstiprināt pasūtījumu?

Lapas augšējā, labā pusē, ir redzams Jūsu pasūtījumu grozs, kurā varat apskatīt, cik un kādas preces esat tajā ielicis. Tur varat redzēt arī sava pasūtījuma summu, kā arī mainīt preču skaitu vai taru. Apstiprina pasūtījumu ar pogu pasūtīt , ievada nepieciešamo papildus informāciju un nosūta pasūtījumu ar pogu apstiprināt pasūtījumu.

 

Pasūtījuma akcepts.

Par reģistrēta lietotāja izdarītā pasūtījuma akceptu pirkuma attiecību nodibināšanai, ir atzīstama SIA ‘’Ezermala 1’’ sastādīta, parakstīta un reģistrētam lietotājam parakstīšanai izsniegta preču pavadzīme. Preces tiek izsniegtas Ezermalas ielā 1a, Liepājā. Pirkuma vērtībai pārsniedzot 35 EUR, SIA ‘’Ezermala 1’’ veic reģistrētam lietotājam preču bezmaksas piegādi Liepājā un Liepājas apkārtnē, ja puses ir vienojušās par preču piegādes vietu un laiku.

 

 

 

 

 

image image image image